راه های افزایش ترافیک سایت پس از طراحی سایت


تاریخ انتشار :

راه های افزایش ترافیک سایت پس از طراحی سایت: افزایش ترافیک سایت باعث محبوبیت آن در نزد موتور های جستجو شده و کمک زیادی به سئو سایت می کند. ولی راهکار های افزایش ترافیک سایت چیست؟

برای افزایش ترافیک سایت به چه نکاتی باید در طراحی سایت توجه کنیم؟

در ادامه به بررسی راه ها و روش هایی که باعث افزایش ترافیک و باز دید سایت می شوند خواهیم پرداخت

راه های افزایش ترافیک سایت پس از طراحی سایت

استفاده از متن بجای عکس در افزایش ترافیک سایت :

با اینکه استفاده از تصاویر باعث زیبایی و جذابیت طراحی سایت می شوند ولی موتور های جستجو قادر به خواندن اطلاعات ارائه شده توسط عکس ها و تصاویر نمی باشند. تا جایی که می توانید از توضیح متنی بجای تصاویر در طراحی سایت استفاده کنید (مخصوصا در بکارگیری از کلمات کلیدی). این کار علاوه بر اینکه کار را برای موتور های جستجو راحت تر می کند باعث سبک تر شدن سایت و افزایش سرعت لود سایت نیز خواهد شد و در نتیجه به صورت غیر مستقیم بر افزایش ترافیک سایت تاثیر خواهد گذاشت.

بهبود ساختار سایت و افزایش سرعت آن

سرعت لود سایت یکی از عوامل مهمی است که موتور های جستجو اهمیت زیادی به آن داده و تبدیل به یکی از عوامل رتبه بندی سایت در نتایج جستجو شده است.استفاده از استاندارد های طراحی سایت باعث سبک و روان تر شدن سایت و در نتیجه افزایش ترافیک سایت خواهد شد.

استفاده از مطالب و محتوای جدید در طراحی سایت

در طراحی سایت به هیچ عنوا از مطالب تکراری استفاده نکنید. این کار علاوه بر از دست دادن بازدید کنندگان سایت باعث می شود موتور های جستجو سایت شما را تحت عنوان متقلب شناسایی کرده وحتی ممکن است سایت شما پنالتی شده و از نتایج جستجو حذف شوید.

طراحی سایت ریسپانسیو

از آنجایی که امروزه استفاده از تبلت ها و تلفن های همراه هوشمند فراگیر شده، غالب وب گردی ها و گشت و گذار های اینترنتی از این طریق انجام می شوند، طراحی سایت ریسپانسیو و واکنش گرا یکی از پیش نیاز های ساخت سایت می باشد. سایت های ریسپانسیو با انواع نمایشگر ها در ابعاد مختلف و مرورگر های متفاوت سازگار بوده و مشاهده ی سایت در تمامی گوشی های تلفن همراه تبلت ها ، تلویزیون های هوشمند و کامپیوتر های خانگی را ممکن ساخته و بطور مستقیم باعث افزایش ترافیک سایت و بازدید کننده ی سایت خواهد شد.

استفاده از CSS3 gradient به جای تصاویر پس زمینه

تصاویر پس زمینه معمولا بخاطر کیفیت زیادی که باید داشته باشند حجیم بوده و سرعت لود سایت را پایین می آوررند. استفاده از CSS3 gradient باعث روان تر شدن سایت و افزایش سرعت لود سایت شده و در نتیجه باعث افزایش ترافیک سایت خواهند شد.

طراحی سایت بر اساس اصول سئو

اگر طراحی سایت ما از همان ابتدا بر اساس اصول و ضوابط سئو بوده و یک طراحی مبتنی بر بهینه سازی سایت داشته باشیم موتور های جستجو راحت تر ما را پیدا کرده و تبدیل به تبلیغ کننده ی ما خواهند شد. سئو سایت نیز یکی از عوامل مهم در افزایش ترافیک سایت بوده و این دو عامل در کنار یکدیگر و تکمیل کننده ی همدیگر خواهند بود.

دیدگاه خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *