تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است و استانداردها در حوزه تکنولوژی و فناوری اطلاعات با سرعت بسیار بالایی تغییر می کنند و به این ترتیب کلیه شاخه های مرتبط نیاز به بروزرسانی رسانی و بهینه سازی به صورت مداوم دارند. در حوزه وب استانداردهای طراحی سایت و برنامه نویسی وب و همچنین استانداردها و معیارهای موتورهای جستجوگر به صورت مستمر در حال تغییر و تحول است و از این رو نیاز به بهینه سازی سایت و بروزرسانی سایت است. برای مثال طراحی سایت ریسپانسیو یا همان طراحی واکنش گرا برای نمایش صحیح سایت در نمایشگرهای کوچک موبایل ، تبلت و … در گذشته اهمیت چندانی نداشت اما امروزه با افزایش گجت ها و تجهیزات الکترونیکی همراه جزو موارد مهم طراحی سایت مدرن امروزی است و وب سایت های قدمی باید با بهینه سازی سایت بروزرسانی شوند تا جوابگوی نیاز کاربران موبایل، تبلت و گجت های همراه باشند. از طرفی دیگر الگوریتم موتورهای جستجوگر مثل گوگل، بینگ، یاهو و … چند وقت یک بار دچار تغییر و بهینه سازی برای رتبه بندی بهتر سایت ها می شود و اگر وب سایتی در معیارهای الگوریتم رتبه بندی جدید دچار ضعف باشد با کاهش رتبه و بازدید کننده مواجه می شود. تیم Hiwebdesign با بروزرسانی مرتب دانش سئو خود و مطالعه و بررسی الگوریتم های جدید، خدمات سئو و رتبه های بالا در سایت گوگل، بینگ و … را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.

بهینه سازی سئو ( SEO ) برای موتورهای جستجو

بهینه سازی سئو ( SEO ) برای موتورهای جستجو

برای کسب رتبه بهتر و کسب مخاطبان و بازدیدکننده بیشتر به صورت هدفمند ( کسب مخاطبانی که واقعا به دنبال خدمات ما هستند ) از موتورهای جستجو ، بهینه سازی سایت یا همان بهینه سازی سئو ( SEO ) برای موتورهای جستجو امری لازم و ضروریست ، بهینه سازی سایت یک شاخه جدا از طراحی سایت نیست و طراح وب باید راه های بهینه سازی وب سایت ها را برای موتورهای جستجو به خوبی بداند و در طول طراحی و کد نویسی وب سایت رعایت کند. بوسیله بهینه سازی وب سایت، موتورهای جستجو راحتتر، سریعتر و دقیق تر وب سایت ما را بررسی می کنند .برای بهینه سازی وب سایت ها برای موتورهای جستجو که امروزه شاخه ای از فعالیت های تحت وب است و به صورت آکادمیک در دانشگاه های معتبر دنیا آموزش داده می شود روش های متفاوتی وجود دارد.گاهی عدم آگاهی و یا استفاده نا مناسب از این تکنیکها باعث نتایج معکوس می شود.به این معنا که موتورهای جستجو وب سایت شما را تحریم و پنالتی می کنند. بنابراین انتخاب روش صحیح و استاندارد بهینه سازی سئو بسیار مهم است. این نکته بسیار مهم است که بخش عمده ای از بازدید کنندگان شما به دلیل مطالب مفید، طراحی مناسب و خدمات خوب به وب سایت شما می آیند. اینکه تکنیک های بهینه سازی سایت به چه روش و ترتیبی اعمال شود در جایگیری و رتبه بندی شما در موتورهای جستجو بسیار تعیین کننده است. کارهایی که ما در های وب دیزاین ( Hiwebdesign ) در رابطه با بهینه سازی سئو ( SEO ) برای موتورهای جستجو انجام می دهد عبارت است از:

 • استاندارد سازی کدهای HTML ، CSS و .. مطابق با اصول seo
 • ایجاد ساختار مناسب در وب سایت برای سهولت دسترسی و بهتر ایندکس شدن در موتورهای جستجو
 • بررسی و آنالیز رقبای شما
 • بررسی کلمات کلیدی مرتبط با محتوای وب سایت شما
 • بهینه سازی متون وب سایت شما
 • ایجاد لینکهای مناسب و مرتبط با وب سایت شما برای افزایش PageRank و رتبه در موتورهای جستجو
 • تبلیغات هدفمند

بهینه سازی سایت و بروزرسانی نرم افزاری سایت

بهینه سازی سایت بروزرسانی وب سایت تعمیر سایت

نرم افزار مدیریت محتوا یا همان CMS که پایه و اساس وب سایت های داینامیک  است نیاز به بروزرسانی نرم افزاری و تطبیق با فناوری روز را دارد تا بتواند وظیفه خود را که مدیریت محتوا است را به خوبی انجام دهد و همچنین ضعف های امنیتی خود را اصلاح و پوشش دهد تا از هک شدن سایت و خسارت های بعدی مانند از دست رفتن اطلاعات و … در امان باشد. همچنین در سمت کاربر با تغییر تکنولوژی نیاز به بروزرسانی و بهینه سازی سایت است تا کاربران سایت از خدمات سایت احساس رضایت داشته باشند و تمایل به بازدید مجدد وب سایت داشته باشند. ما در Hiwebdesign با استفاده از آخرین فناوری روز دنیا وب سایت مشتریان را بروزرسانی و بهینه سازی می کنیم. از جمله کارهایی که های وب دیزاین در رابطه با بهینه سازی سایت انجام می دهد عبارت است از:

 • بروزرسانی نرم افزار مدیریت محتوا CMS
 • باز نویسی مجدد کدها با متد های جدید تر جهت افزایش بازدهی
 • اصلاح و رفع ایراد های قالب سایت برای نمایش صحیح در مرورگرها
 • طراحی واکنش گرا (Responsive)
 • طراحی تخت (Flat Design)
 • طراحی تعاملی (Interactive Design)